Yukarı Çık
Rezervasyon

TR | EN

Biz | Aria Boutique Hotels

ARIA BOUTIQUE HOTELS
ÇEŞME DALYAN’ DA YENİ BİR EGE ESİNTİSİ

Büyük şehirlerin karmaşasından sıkıldıysanız, huzurlu ve doğal bir yaşam arıyorsanız sizi kuş sesleri eşliğinde uyandığınız, her gün denizin mavilikleri ile buluştuğunuz bir tatile davet ediyoruz…
Aria Boutique Hotels de Çeşme’nin dillere destan “şifalı rüzgarının” esintisini arıyorsanız ve özellikle sıcak yaz günlerinde güneşin kavurucu sıcağından kurtulmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz…
Bir tarafında Yunanistan’a bağlı Sakız Adası’nın eşsiz manzarası diğer tarafında Çeşme’nin masmavi deniziyle Dalyan kasabası eşliğinde huzura yelken açabilirsiniz.

Dalyan eski bir Rum balıkçı yerleşimi… Rumların mübadele ile ayrılmasının ardından Balkanlardan gelen Türklerin yerleştiği Dalyan, mimari ve kültürel açıdan o tarihi esintiyi ve balıkçı köyü ruhunu korumayı başarmış nadir bir yer.
İçeri doğru kıvrılarak denize kucak açan doğal limanında onlarca yıldır balıkçı teknelerine yuva olan Dalyan da balık ve deniz ürünlerinin en tazesine doyabilir, özenle seçilen taptaze malzemelerden yapılmış lezzetli mezeleri tadabilirsiniz. Ege’nin halis zeytinyağı ile hazırlanmış soğuk zeytinyağlıların tadı ise damağınızdan gitmeyecek.

Yeşilin bin bir çeşidiyle mavinin yüzlerce tonunun aynı yerde buluştuğu Dalyan’ın Aya Yorgi Koyu, muhteşem güzellikteki coğrafyasıyla ve dünyaca ünlü eğlence mekanlarıyla eğlenceyi farklı saatlerde farklı formatlarda sunuyor.

Aria Boutique Hotels olarak sizleri bu farklı esintiye bekliyoruz…